Insecticidas

Skip to results list

Active filters:

7 items
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:

  • Coragen® 20 SC | 1 L

    Coragen® 20 SC | 1 L

    Coragen® 20 SC | 1 L

    €190,00
    Sale price  €190,00 Regular price 
  • Veni Biosulfur – Enxofre Líquido Biológico e Solúvel | 5 L

    Veni Biosulfur – Enxofre Líquido Biológico e Solúvel | 5 L

    Veni Biosulfur – Enxofre Líquido Biológico e Solúvel | 5 L

    €49,50
    Sale price  €49,50 Regular price 
    Unit price €9,90/L
  • HTpro Flame | 5 L

    HTpro Flame | 5 L

    HTpro Flame | 5 L

    €215,00
    Sale price  €215,00 Regular price 
    Unit price €43,00/L
  • Tenor® SC | 1 L

    Tenor® SC | 1 L

    Tenor® SC | 1 L

    €0,00
    Sale price  €0,00 Regular price 
  • Judo® | 5 L

    Judo® | 5 L

    Judo® | 5 L

    €217,95
    Sale price  €217,95 Regular price 
    Unit price €43,59/L
  • Judo® | 1 L

    Judo® | 1 L

    Judo® | 1 L

    €0,00
    Sale price  €0,00 Regular price 
  • Teppeki® | 500g

    Teppeki® | 500g

    Teppeki® | 500g

    €90,00
    Sale price  €90,00 Regular price