Herbicida

Skip to results list

Active filters:

6 items
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:

  • Lentagran® 45 WP | 1 KG

    Lentagran® 45 WP | 1 KG

    Lentagran® 45 WP | 1 KG

    €65,15
    Sale price  €65,15 Regular price 
  • Tensira® 200 EC | 5 L

    Tensira® 200 EC | 5 L

    Tensira® 200 EC | 5 L

    €69,00
    Sale price  €69,00 Regular price 
    Unit price €13,80/L
  • HALVETIC® | 20 L

    HALVETIC® | 20 L

    HALVETIC® | 20 L

    €90,00
    Sale price  €90,00 Regular price 
    Unit price €4,50/L
  • Catamaran Top | 20 L

    Catamaran Top | 20 L

    Catamaran Top | 20 L

    €78,00
    Sale price  €78,00 Regular price 
    Unit price €3,90/L
  • Dipiril® | 5 L

    Dipiril® | 5 L

    Dipiril® | 5 L

    €62,45
    Sale price  €62,45 Regular price 
    Unit price €12,49/L
  • Tanke® | 20 L

    Tanke® | 20 L

    Tanke® | 20 L

    €78,00
    Sale price  €78,00 Regular price 
    Unit price €3,90/L